Ceník

Jednotlivé zakázky se mohou časově tolik lišit, že nelze vytvořit univerzální ceník. Svou roli zde hraje jak zvolená technologie, tak čas gravírování, příprava, manipulace a množství. Proto je vhodné zakázku předem otestovat a z toho dovodit cenovou kalkulaci.
Digitální výsek i gravírování lze na požadované tiskovině kombinovat. Tím, že stroj umožňuje zpracovat kombinaci těchto 2 postupů v rámci jednoho naložení do stroje, odpadá čas pro složitou manipulaci a pasování. Rychlost zpracování a potažmo i cena se odvíjí hlavně od složitosti vyřezávané grafiky, od požadované kvality výřezu a gravírování a zda jde o pasování na tisk či nikoli.

Vizitky s výsekem motivu skrz na skrz

á 2,- až 5,- (záleží na složitosti motivu a druhu kartonu) + příprava stroje a editace dat 850,- až 1000,- + karton a tisk
(ceny jsou uvedeny při zpracování TA v B3) Pokud jde o gravitování či rastrování, tak cena bývá obvykle o něco vyšší něž při výřezu skrz na skrz.

Každý motiv se dá otestovat - máte možnost si udělat přesnou představu o tom, jak digitálnní výsek bude vypadat a zároveň se vyzkouší požadovaný materiál. Máte možnost tento prototyp ukázat svému klientovi. Na základě testu lze stanovit přesnou cenu. Cena testu stojí 550,-, tato částka se v případě realizace zakázky nepočítá.

Vyřezané, gravírované či rastrované logo/motiv na jinou tiskovinu
Ceny se počítají individuálně dle složitosti motivu na základě zaslané grafiky + příprava stroje a editace dat 850,- až 1000,-
Ceny digitálního výseku jsou včetně standardního výlupu do 500 kusů dílků. Gravitování a rastrování je o něco vyšší něž pu technologie digitálního výseku.


Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH a jsou orientační, na základě dat bude cena potvrzena.